دکوراسیون منزل

در دکوراسیون منزل باید توجه داشت که اگر آشپزخانه اپن است از رنگ های تند استفاده نشود بهتر است زیرا معمولا آشپزخانه های اپن در کنار پذیرایی قرار دارند.

هنگام انتخاب رنگ باید تطابق آن را با نور روز و با نور شب در نظر داشت. بر خلاف تصور عموم این تطابق رنگ در شب و با نور چراغ های منزل مهم تر از تطابق آن در روز است زیرا معمولا اعضای خانواده در طول روز یا سر کار هستند و یا به درگیر مشغله های بیرون از منزل هستند. آنها معمولا قسمت اعظمی از زمانی که در خانه حضور دارند در تاریک شب است. پس انتخاب رنگ در طراحی دکوراسیون منزل اهمیت بیشتری دارد.

معمولا در مورد پوشاندن کف با فرش در طراحی داخلی دو نوع افراط و تفریط مشاهده می شود : 1- پوشاندن تمام فاصله ی بین دو دیوار 2- قرار دادن مبل های بسیار بزرگ و فرش بسیار کوچک در وسط آنها. سعی کنید که این دو کار را در طراحی دکوراسیون منزل خود انجام ندهید.

بهتر است که اگر از بیش از یک نوع مبل در دکوراسیون منزل استفاده می کنیم آنها را از دو یا چند فروشگاه مختلف تهیه کنیم.

استفاده از آینه باعث بزرگتر نشان دادن و جلوه بخشیدن می شود. استفاده از چند گل طبیعی می تواند محیط منزل را سرزنده تر کند.

بهتر است که برای گرم تر شدن دکوراسیون منزل از چند قاب عکس خانوادگی استفاده کنید. اگر قاب عکس ها را در پذیرایی منزل نصب می کنید  سعی کنید عکس هایی را انتخاب کنید که جنبه ی عمومی بیشتری دارند. 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :