دکوراسیون ویلا

طراحی دکوراسیون ویلا می تواند یک تجربه هیجان آور باشد به جای اینکه خسته کننده و ملال آور باشد. دلیل آن هم حجم وسیع و بزرگی است که شما می خواهید آن را طراحی کنید. بر خلاف آپارتمان ها و خانه های کوچکتر، طراحی دکوراسیون ویلا به شما یک بوم بزرگتر هدیه می دهد تا سازه ای با شکوه و هنرمندانه خلق کنید. تعداد زیادی اتاق برای جستجو برای گشتن وجود دارد.

 

نکاتی که هنگام طراحی باید به آنها توجه نمود :

یکی از چیزهایی که در طراحی دکوراسیون ویلا به مقدار زیادی در اختیار ما وجود دارد فضا است. ولی طراحی چنین فضای بزرگی وقت زیادی را برای برنامه ریزی می طلبد تا نقشه طراحی اجرا شود. ویلا معمولا شامل بخش های دارای فضای بسته و بخش های فضای باز می شود. فضاهای باز ویلا ممکن است که برای طراحی دکوراسیون ویلا غیرمرتبط به نظر برسند اما یک نظر هوشمندانه تر این است که نقشه های وسیعی برای دکوراسیون باغچه ها، سالن انتظار، ایوان و این چنین مکان هایی داشته باشید.

وقتی که دکوراسیون یک ویلا را دوباره طراحی می کنید طراحی جدید باید تکمیل کننده ظاهر و حس اصلی و اولیه مکان باشد.

درب های کشویی می توانند مقدار زیادی هوای تازه را برای تنفس به ارمغان بیاورند.

استخر منحصر به فرد و مکانی خصوصی  برای آفتاب گرفتن در طراحی دکوراسیون ویلا باید در نظر گرفته شود.

کاشتن درختان خرما و گیاهان رونده می تواند ویلا را از جاده و سر و صدا و ترافیک آن نجات دهد.

در طراحی دکوراسیون ویلا اگر به امکان دیده شدن طلوع و غروب خورشید توجه شود شاید شگفت آور نباشد ولی لحظات عاشقانه ای را می تواند رقم بزند.

یک محوطه سازی ساده در طراحی دکوراسیون حیاط پشتی ویلا باعث می شود که احساس راحتی بیشتری داشته باشید و همچنین جداسازی فضای ویلا از فضای عمومی ساحل را به ارمغان می آورد.

مبل های حال بهتر است که پراکنده چیده شوند و از دیوار شیشه ای در حال ویلا استفاده شود تا بتوان از مناظر لذت برد.

اتاق خواب اصلی ویلا بهتر است که به طرف استخر باز شود. هنگام طراحی دکوراسیون ویلا بهتر است که اتاق خواب های دیگر که مستقیما به سمت پاسیو باز نمی شوند مناظری رو به دریا داشته باشند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :